Fırsat Ürünleri
Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda
DesignerAtakan.Com internet tabanlı dijital reklamcılık hizmetleri vermek amacıyla kurulmuştur. İlk temelleri 2015 yılında atılmış olup, farklı isimlerde faaliyet yapmıştır. Grafik tasarım işlerini ele almaktatır Dijital dünyanın yeniliklerine ve hızına ayak uydurarak yerli ve yabancı kuruluş ve markalara internet üzerinden ihtiyacı olan Grafik tasarım, Online Matbaa Hizmetleri, Sosyal Medya Yönetimi gibi ihtiyaçlara cevap vermeye çalışmaktadır.

İhtiyaçlarınıza Özel Fikirler

DesignerAtakan kuruluş ve markalardan gelen taleplere göre proje bazında çalışma yaparak; doğru sorular sorarak ihtiyaçları belirler ve sektörel çözümler sunarak internet ortamında rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlar.
DesignerAtakan müşterilerine maksimum fayda sağlamak, iş ortaklarının güvenini ve müşteri memnuniyetini sağlamak ve dijital reklamcılıksektöründe öncü olmayı hedeflemektedir. Kuruluş ve markaların internet üzerinde ihtiyacı olan tüm hizmetleri hızlı, etkin, inovatif ve marka değeri katan çözümler ile hayata geçirmek için çalışmaktadır.

Neden DesignerAtakan?

Markanıza değer katacak projeler tasarlıyor en az sizler kadar işinize sahip çıkıyoruz. Grafik Tasarım, E-ticaret çözümleri, Sosyal medya ve internet reklamları, Online Matbaa hizmetlerinde çözüm ortağınız oluyoruz. Kendi alanında farklı teknolojilerde uzmanlığa sahip kadromuz, müşterilerin ihtiyacına en iyi çözümü sunmaktadır. Sizde bizimle çalışmak istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz.


0

0

0

0
UZMANLIKLARIMIZ
Duis vel nibh at velit scelerisque suscipit. Nunc sed turpis. Fusce egestas elit eget lorem. Sed cursus turpis vitae tortor
Adobe Photoshop %100
CorelDRAW %100
Adobe Illustrator %80
Grafik Tasarım %100
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın