Fırsat Ürünleri
Sık Sorulan Sorular
Buradasınız: Anasayfa / Sık Sorulan Sorular
Sık Sorulan Sorular
Firmamız hakkında tüm merak ettiklerinizi aşağıdaki sorular içinde bulabilirsiniz
Siparişlerim ne kadar sürede elime ulaşır?
Ürünler için 3 ayrı süre bulunmaktadır; Baskı Onay Süreci, Üretim Süreci ve Teslimat Süreci. Baskı Onay Süreci sipariş için yüklenen tasarımın baskıya uygun olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmekle beraber, Üretim ve Teslimat süreleri üründen ürüne değişiklik göstermekte ve her ürün sayfasında belirtilmektedir.
Baskı öncesi herhangi bir kontrol yapıyor musunuz?
Elbette; gönderdiğiniz tasarımlar tarafımızdan çözünürlük, yerleşim, kesim payı gibi konularda baskıya uygunluğu açısından kontrol edilip uygunsa direkt baskıya gönderiliyor. Bizim düzeltebileceğimiz bir şeyler varsa düzenlemeleri yapıp mail ortamında tasarım onayınıza sunuyoruz. Bu süre ortalama 1 iş günü olup tasarımınızın baskıya uygunluğuna göre uzayabilir veya kısalabilir.
Ya bana gelen ürünün rengi konusunda sorunumuz var. Ben pembe görüyorum, arkadaşım yeşil diyor. Tasarım da maviydi. Gerçekten çözemedik biz bu işi.
Hatasız kul olmaz demişler. Ancak hatasını kabul etmek ve bunu telafi etmeye çalışmak ayrı bir meziyet bizce. Hatalar olabilir, koca koca makinelerle birlikte insan gücüyle iş yapılan bir sektördeyiz. Bu gibi durumlarda yaşanılan sorunu destek@designeratakan.com’a görsellerle iletmenizi istiyoruz. Sorunun nereden kaynaklandığını anlamamız ve size yardımcı olabilmemiz için bu önemli. Endişelenmeyin, baskı ihtiyaçlarınızı karşılamak ve sorularınıza çözüm üretmek için buradayız.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın